رد کردن لینک ها

استون پک

گروه استون پک  فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ در زمینه تولید انواع فومهای بسته بندی سنگ آغاز نموده است.

در ابتدا با عنوان تجاری فومیران و هم اکنون تحت برند استون پک در حال فعالیت می باشد. با بالارفتن کیفیت فراوری سنگهای ساختمانی و نیز ظرافت آنها و تقاضای مشتری و نیاز بازار و رقابت بیشتر ٬ این صنعت جای خالی یک بسته بسته بندی مناسب را کاملا احساس کرده است.

در قدیم و چه بسا هم اکنون هنوز مقدار زیادی از تولید کارخانه های سنگبری بدون بسته بندی به بازار ارائه می شود که البته نشان از عدم آگاهی تولید کنندگان از مزایای یک بسته بندی مناسب است. بسته بندی های بسیاری  همچون مقوا ٬ پلاستیک و … در این خصوص ارائه  شدند که نتوانستند انتظارات مشتری را براورده کنند و از دور خارج شدند.

سنگ با توجه به فرایند فراوری خود که دائما با آب در تماس است نیاز به یک بسته بندی ضد آب و شکیل ٬ ایمن ٬ سبک و ارزان دارد که تمامی این خصوصیات در فوم پلی استایرن موجود است و جایگزین برای آن وجود ندارد. استون پک پس از سالها تجربه و بررسی بازار اقدام به تهیه طرح ها و قالبهای مختلفی جهت تولید محصولات فومی مناسب برای بسته بندی سایزهای مختلف سنگ نموده و با ثبت طرح صنعتی و قالبهای خود به طور انحصاری در حال تامین نیاز بازار در کشور می باشد.

بازگشت به بالای صفحه